Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Warsztat Forumowego Artysty

Go down 
AutorWiadomość
Artysta

Artysta


Wiek : 24
Liczba postów : 2
Join date : 22/12/2018

Warsztat Forumowego Artysty Empty
PisanieTemat: Warsztat Forumowego Artysty   Warsztat Forumowego Artysty EmptyCzw Sty 03, 2019 10:08 pm

Jestem i ja. Cichy artysta, którego zadaniem jest przygotowywanie dla was drzewek umiejętności, przycinanie i zmienianie rozmiarów awatarów, pomoc w sygnaturach i tym podobne sprawy.
Ale o swoje drzewka nie musicie się przejmować. Takie sprawy przekazuje mi pozostała dwójka administratorów. Z resztą życzeń możecie (ale możecie też przekazać przez Licho, czy Baśniopisarza) się jednak kierować bezpośrednio do mnie. O tu, w wątku, czy w wiadomości prywatnej. Wszystko jedno.

Pamiętajcie jednak - nie jestem grafikiem z wykształcenia. Nie znam wszystkich tajnik Photoshopa i nie dysponuję każdym programem graficznym. Tak samo jak i mój czas jest ograniczony i nie odpiszę wam w nocy o północy, na każde zawołanie. Jestem tutaj, bo chcę, więc nie życzę sobie traktowania mnie jak darmową siłę roboczą.

Nie wykonuję GIFów.
Powrót do góry Go down
 
Warsztat Forumowego Artysty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Iskiereczka mruga :: Igraszki-
Skocz do: