Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Poszukiwania!

Go down 
+12
Viseron
Keania
Loki
Tuptun
Robak
Saurian
Ruda
Dorin
Taszka
Mara
Najji
Licho
16 posters
AutorWiadomość
Licho
Prastare Licho

Licho


Liczba postów : 130
Join date : 11/12/2018

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyNie Gru 30, 2018 11:15 pm

Jeśli poszukujesz rodziny, kochanka, odwiecznego nemezis albo znajomych z przeszłości - trafiłeś we właściwe miejsce!
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com
Najji
Prekursor | Idealny start

Najji


Imię i Przydomek : Najji Wieszczka
Rasa : Wróżka
Liczba postów : 17
Join date : 01/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyWto Sty 01, 2019 9:43 pm

Poszukuję!
Uczniów - Najji uchodzi za lekko rozchwianą. Taki wariat na osiedlu, który chodzi w płaszczu przeciwdeszczowym kiedy jest susza. Ale ma duże serducho do każdego kto chciałby wysłuchać jej racji i przyswajać wiedzę, którą Najji bardzo chcę się dzielić. Także szukam tego typu stukniętych, co wytrzymają towarzystwo zakręconej (ale dalej flegmatycznej) wróżki.

Przyjaciół- bo ich nigdy za wiele. Mogą być z każdej pory roku (nawet bez pory roku) Najji dużo podróżuje po Goscińcu częstując swoimi wróżbami kogo popadnie. Ale szybciej postawi karty niż będzie wróżyła z dłoni.

Wrogów - tutaj pełna dowolność, tym bardziej, że Najji nie raz coś zepsuła, albo nakłamała by uciec od odpowiedzialności, co nie zawsze mogło skończyć się szczęśliwie.


Ostatnio zmieniony przez Najji dnia Pią Sty 04, 2019 6:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t58-najji-budowa
Mara
Mieszkaniec

Mara


Imię i Przydomek : Mara
Rasa : Wróżka
Ekwipunek : Torba ze skarbami, które są pamiątkami po spotkanych osobach. Zawartość torby: kawałek sera, linka z haczykiem (zabrany kiedyś Robalowi), kamyczek, uschnięty kwiatek, kilka liści z Jesieni, kawałek chleba, kawałek jabłka, pusta, kryształowa fiolka, dwa guziki, które urwały się komuś z ubranka, jej dziennik, w którym opisuje swoje przygody. Kostur z klejnotem, w którym jest zaklęty blask księżyca.
Liczba postów : 18
Join date : 02/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyCzw Sty 03, 2019 9:57 am

Tekst alternatywny
Poszukuję Mistrza!
Mara jest wróżką Zimy posługuje się Lodem. Chciałabym rozwinąć w niej jeszcze inną magię, więc fajnie by było mieć swojego mistrza. Może Mara kiedyś z tobą podróżowała i cię zostawiła? Może nawet się u ciebie już uczyła?
Mara ma tendencję do uciekania. Ucieka już od ponad sześćdziesięciu lat. Nie lubi się przywiązywać, ale nie oznacza to, że jest jakoś bardzo opryskliwa. Da się ją lubić, ale gdy czuje, że się przywiązuje to zaczyna uciekać. Po prostu dzisiaj jest, a jutro jej nie ma. Nawet nie wiesz kiedy zniknęła.
Czego będzie się uczyć to już możemy ustalić między sobą. Myślałam o wodzie, ale można ustalić. Jestem elastyczną osobą lubię stawiać na ciekawą rozgrywkę.
Aktualne.


Ostatnio zmieniony przez Mara dnia Pią Sty 04, 2019 1:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t67-mara#74
Taszka
Mieszkaniec | Idealny start

Taszka


Liczba postów : 5
Join date : 03/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 12:34 am

P o s z u k u j ę!
Wyprzedzam fakty i już pędzę z poszukiwaniami bandy/grupy/choćby trójki osobników, które dość mają nudy normalnego życia i zechciałyby rozpocząć bandyckie życie w którymś z lasów na granicy Sceny Lata i Kopca Jesieni. Obiecuję owocne grabieże, porwania, równą władzę i moje promienne towarzystwo (xd)
Zapraszam na PW! (Potencjalnych wrogów i przyjaciół też)
Powrót do góry Go down
Dorin
Prekursor | Idealny start

Dorin


Liczba postów : 22
Join date : 03/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 12:53 am

Zgłaszam się jako nemezis waszej bandy!

Policja na nietoperku iłu iłu xD
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t74-dorin
Taszka
Mieszkaniec | Idealny start

Taszka


Liczba postów : 5
Join date : 03/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 1:02 am

W imieniu jak na razie tylko swoim przyjmuję to wyzwanie i mogę tylko życzyć owocnych pościgów!
Powrót do góry Go down
Ruda

Ruda


Liczba postów : 2
Join date : 04/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 4:17 am

Jeżeli przygarniecie sprytną lisicę, to oferuję swoje usługi umiejętności do rabowania i denerwowania Dorina <3
Powrót do góry Go down
Mara
Mieszkaniec

Mara


Imię i Przydomek : Mara
Rasa : Wróżka
Ekwipunek : Torba ze skarbami, które są pamiątkami po spotkanych osobach. Zawartość torby: kawałek sera, linka z haczykiem (zabrany kiedyś Robalowi), kamyczek, uschnięty kwiatek, kilka liści z Jesieni, kawałek chleba, kawałek jabłka, pusta, kryształowa fiolka, dwa guziki, które urwały się komuś z ubranka, jej dziennik, w którym opisuje swoje przygody. Kostur z klejnotem, w którym jest zaklęty blask księżyca.
Liczba postów : 18
Join date : 02/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 1:09 pm

Wilk jest światłem. Wilk jest księżycem.
Wilk umiera w agonii. Wilk umarł wieki temu.

Tekst alternatywny
Szukam osób, które należałyby do sekty dążącej do tego, aby sprowadzić na ziemię Boginię Księżyca. Zależy mi na tym, aby ścigali moją postać i chcieli ją zabić, ponieważ przez zabicie Mary Bogini będzie mogła zejść na ziemię i wstąpić w jej ciało. W KP jest opisane jak Kapłan obciął jej na żywca skrzydła. Rasa osób do niej należących jest mi obojętna.
Tekst alternatywny
Daję wam możliwość zabicia mojej postaci i zesłanie na ziemię Bogini. Cały pościg i zacieranie śladów będzie leżeć w naszych rękach pod okiem Narratora. Nie jestem jakoś wybredna i mam nadzieję, że świetnie będziemy się przy tym bawić. Szczegóły do ustalenia na PW lub discordzie. Śmiało można pisać, nie gryzę.
Aktualne.
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t67-mara#74
Taszka
Mieszkaniec | Idealny start

Taszka


Liczba postów : 5
Join date : 03/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 4:45 pm

Lis z królikiem zawsze spoko! Spryt x100. Oby więcej takich ciekawych połączeń, dla zachęcenia mogę jeszcze raz obiecać pełne wrażeń rabunki!
Powrót do góry Go down
Saurian
Mieszkaniec

Saurian


Imię i Przydomek : Saurian Wesoły
Rasa : Zwierzołak
Liczba postów : 6
Join date : 04/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 10:18 pm

Teoretycznie mój też by mógł pasować do gangu - wreszcie jakaś okazja do udowodnienia wszystkim, że jest taki straszny i zUy. Tyle, że no trzeba by było go nauczyć jak być "badassem" bo na razie to taka buła.

Ale też zamieszczę moją Szukajkę:

- Poszukuję moich przeszłych opiekunów ze Sceny Lata. Teoretycznie powinny to być same Wróżki, aczkolwiek mogły im też pomagać inne gatunki. Stosunki raczej chłodne bo opiekunki Sauriana są już nim zmęczone i jego ADHD.
- No i szukam też w sumie jakiś nowych opiekunów. Saurian to młodzik, do tego kiepsko wychowany, dlatego trzeba nad nim sporo popracować. Jak ktoś go sobie dobre wychowa to może robić nawet za wierzchowca (dla postaci mniejszych od niego) czy prywatnego ochroniarza... Albo można go przerobić na już totalna maskotkę, chociaż będzie próbować z tym walczyć!

Jeśli ktoś coś to najlepiej PW żeby nie robić tu bałaganu.
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t92-saurian
Robak
Mieszkaniec | Idealny start

Robak


Imię i Przydomek : Robak
Rasa : Krasnoludek
Ekwipunek : Kapelusz, składana wędka, fajka, nożyk z kamienia, notes
Liczba postów : 12
Join date : 02/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 04, 2019 11:49 pm

W sumie to Robak też poszuka!

Rodzina - chodzi głównie o jakieś krasnale z innej krainy (siostra, brat) od strony ojca, którego Robak nigdy nie poznał, więc tak na prawdę można tutaj wszystko wymyślić.


Inne- zapraszam również jeśli ktoś ma jakiś pomysł na relację z Robaczkiem. Negatywne, pozytywne i inne!

zapraszam na pw c:


Ostatnio zmieniony przez Robak dnia Sro Sty 09, 2019 1:02 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tuptun
Mieszkaniec | Idealny start

Tuptun


Imię i Przydomek : Tuptun, Bard Wężobójca
Rasa : Zwierzołak
Ekwipunek : Sztylet, trochę maku, lutnia
Liczba postów : 15
Join date : 04/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyNie Sty 06, 2019 2:55 pm

Też chyba mam kogoś kto by się przydał..

Starszy zwierzołak z lata - ten który w czasie jednej z jego pierwszych wypraw, zachęcił go do pracy nad sobą i umiejętnościami żeby swój ból wykorzystać do stawania się lepszym. Raczej powinni się lubić. Tuptun może go odwiedzać i przynosić mu rzeczy, których sam nie może zebrać, albo nie może się dostać do nich np, ze względu na gabaryty i odmienne umiejętności.

Przyjaciel/przyjaciółka - ktoś kto w zasadzie uczepił się go zanim z powrotem otworzył się na świat i w jakiś sposób mu to ułatwił. Taka osoba, która nie bała się na siłę przywrzeć do początkowego gburka i w końcu stała się dla niego w jakiś sposób ważna.

Osoby które go kojarzą - np ze śpiewania w losowym miejscu, a może ukradł Ci jakąś małą rzecz nawet jeśli nie była w żaden sposób cenna?
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t90-tuptun
Loki
Mieszkaniec | Idealny start

Loki


Imię i Przydomek : Złodziej Myśli
Rasa : Zwierzołak
Liczba postów : 8
Join date : 06/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyWto Sty 08, 2019 8:28 pm

Poszukiwania! 2bf7a4cb52ebed72ac70d1a4d5d39403

Poszukuję Mentorki Lokiego, tej, która przed laty przyszła mu z pomocą, otoczyła opieką oraz wprowadziła go w świat magii. Zakładam, że wciąż żyje, podróżuje po Gościńcu i od czasu do czasu ma okazję się z nim spotkać. W mojej KP starałam się nie opisywać jej jakoś szczegółowo, żeby nie narzucać się za bardzo z własnym wyobrażeniem.
Wymagania, które muszą zostać spełnione:
Wróżka | kobieta | 120+ lat | Włóczykij | Mag/Żywiołak

Aktualne
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t104-loki
Keania
Mieszkaniec | Idealny start

Keania


Imię i Przydomek : Keania
Rasa : Zwierzoczłek
Ekwipunek : Pasująca do jej anatomi torba z kolorowymi szkiełkami w środku
Liczba postów : 15
Join date : 07/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyCzw Sty 10, 2019 1:36 am

Ludzie Stworki lodu łączcie się! Szukam:

Sprzymierzeńców do szerzenia zimy. Może nie koniecznie przyjaciół, ale każdym, kto umiłował sobie mróz i śnieg, Keania się prędzej czy później zainteresuje. Może ktoś zechce się od niej uczyć magii lub cierpliwości w sterczeniu na mrozie? Lub wykorzystać jej lodową naturę do własnych celów?

Autorytetu, za którym może się snuć. Wystarczy być w czymś lepszym i nie dać się zjeść. Przygarnę tu chętnie każdego, kto zmusiłby gadzinę do rozruszania kości. W końcu ruch to zdrowie i wspomaga myślenie.

Obiadu Wrogów niebojących się wkroczyć w objęcia zimy. Masz całkiem inne podejście do życia? Pogoniłeś ją kiedyś, gdy swoją lodową sztuką coś niszczyła lub zjadła trupa twojego kuzyna? Albo po prostu rozpaliłeś w chłody wieczór ognisko w złym miejscu, za pierdoły też pójdzie się bić.
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t109-keania
Viseron
Mieszkaniec | Idealny start

Viseron


Imię i Przydomek : Viseron
Rasa : Zwierzołak
Ekwipunek : Bura sakiewka na błyskotki
Liczba postów : 13
Join date : 12/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPon Sty 14, 2019 4:45 pm

Czego poszukuję dla tego tutaj? Można by powiedzieć, że nic ciekawego. Chyba to co wszyscy.

Przyjaciół, co z jego problemami z zaufaniem może być pod górkę. Nie mówiąc już o paplaniu i plotkowaniu. Wrogów, których może nabawi się więcej. Najbardziej ciekawi go jednak, czy są jakieś inne smocze zwierzołaki w Gościncu. Albo gadopodobne. Osoby władające Lodem co mogłyby go poduczyć. Różności!
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t118-viseron#292
Licho
Prastare Licho

Licho


Liczba postów : 130
Join date : 11/12/2018

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPon Sty 14, 2019 5:23 pm

Viseron, Keania - idealne dopasowanie! Na fabułę hop hop ^^
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com
Thorn
Mieszkaniec | Idealny start

Thorn


Imię i Przydomek : Thorn.
Rasa : Zwierzokłak
Ekwipunek : Laska, maska
Liczba postów : 19
Join date : 10/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPią Sty 18, 2019 10:11 pm

Siadając wygodnie na stosie patyków, poprawił maskę.
- Czy ja wiem, czy ja chce? Prawdopodobnie otwarcie nowej ścieki, wiodącej do poznania nowej osoby, może być dość interesująca.
Rzucając patykiem przed siebie, spojrzał na wiele nieznajomych twarzy.
- Jeden z was, ostatecznie dwóch. Nie zmuszam i nie wymagam, jedynie nie kradnijcie mi patyków.
Rzekł lewitując wraz z patykami.

[Szukam do fabułki. Może być głębsza, albo lżejsza. Może prowadzić do rozwoju waszej postaci, albo jej końca.]
Powrót do góry Go down
https://lesne-licha.forumpolish.com/t115-thorn-zbudowal-dom
Ken'Ichi
Mieszkaniec | Idealny start

Ken'Ichi


Imię i Przydomek : Ken'Ichi Wiedzący
Rasa : Wróżka
Ekwipunek : Kij i pszczoła
Liczba postów : 8
Join date : 08/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPon Sty 21, 2019 10:52 am

Moja kolej! Dla Ken'Ichiego Wiedzącego (teraz to męska osoba) szukam wielu różnych możliwych relacji. A tu małe wypisanie:
- Uczniów! Byłych, przyszłych, teraźniejszych, bez różnicy. Ichi chętnie pomoże każdemu, kto szuka mistrza, więc nawet jeśli postać ma nieczyste intencje za nauką magii, on służy swoimi zdolnościami. Przez specyficzną magię może też uczyć każdego, a więc do książek!
- Fanów! Osoby, które kojarzą jego prace pisarskie. Tu też bez wymagań, Ichi chętnie pogada z każdym o własnych pracach.
- Przyjaciół! Z kręgów magicznych bądź pisarskich. Na swoich podróżach w końcu spotkał niejedną osobę i każdemu pomagał.
- Potencjalnego zauroczenia? Chociaż to bardziej fabularnie. Nie wiem, trochę samotnie się czuje po tych dwustu latach na gościńcu.
- Członków KK Czyli osoby, które mogą się nawrócić na jedyną dobrą wiarę w Krwawy Księżyc. Albo które nawrócił. Kto go tam wie.
- Może wrogów? Pewnie sobie jakichś narobił. Może to być też rywal, nie mam zbyt dużych wymagań.

Powrót do góry Go down
Auberon
Mieszkaniec | Idealny start

Auberon


Liczba postów : 9
Join date : 09/01/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptyPon Sty 21, 2019 7:15 pm

I ja dorzucę swoje poszukiwania.

Auberon

Wierni - Auberon niejako zapoczątkował Kult Krwawego Księżyca. Być może już był ktoś, kto w niego wierzył, ale to właśnie Auberon zaczął rozprzestrzeniać wiarę, szukając podobnych sobie. Samą ideę kultu opisuję poniżej.

Cytat :
W dniu, w którym Auberon się urodził, nie było co prawda Zaćmienia Księżyca, ale było za to wiele krwi. Poród był ciężki i trwał wiele godzin, a rodzicielka Auberona prawie zmarła przy tymże porodzie. Krew była wszędzie. Nawet malutki chłopczyk był nią pokryty, gdy w końcu przyszedł na świat, cichutko, płacząc tylko po to, żeby złapać pierwszy oddech. Zamilkł jednak po tym, posępnie przyglądając się dziwnemu światu, jak gdyby wcale nie chciał tu być, jak gdyby chciał prędko wrócić do bezpiecznego schronienia u matki. Matki, która wydała z siebie przerażony okrzyk, gdy ujrzała niebieskiego synka po obmyciu go z krwi, choć sama nie miała nienaturalnego koloru skóry. Jednak prędko strach zamienił się w obrzydzenie, a jednocześnie szacunek, bo przecież to na niego czekali. Zostało mu nadane imię Auberon. Został Wybrańcem Krwawego Księżyca. Od pokoleń w jego rodzinie krążyła pewna krótka legenda. Wierzenie.


I przyjdzie syn ubrany w błękit,
Dziwny, obcy, wyklęty,
Jednak dziecię to Księżyca,
Księżyca Krwawego, który wybrał Dziedzica.

Sam kult to czczenie Krwawego Księżyca - czy też, jak go również zwą, Księżyca Zaćmienia. Jak można się domyślić, jest on koloru krwi, a z tym wiąże się całe wierzenie - jego wyznawcy (tzw. Dziedzice) wierzą, że to właśnie Krwawy oczyści świat z całego plugastwa i brudu, z tych wszystkich wad, które nagromadziły się przez lata. Ale żeby to zrobić, potrzebują krwi. Więc każdy z wiernych zobowiązuje się do składania Ofiar - i choć najczęściej jest to po prostu zabijanie niewiernych w imię Księżyca, nie jest to jedyna opcja. Można tak naprawdę składać co się chce, np. kaleczyć samego siebie, szerzyć nauki, składać ofiary takie jak owoce czy nawracać innych. Bowiem Krwawy Księżyc jest miłosierny - tak długo, jak się w niego wierzy całym sercem. Z kultu nie można odejść, a jeżeli się ucieknie, automatycznie staje się Ofiarą. Urządza się wtedy Polowanie na Zdrajcę, które w założeniu kończy się na zabiciu uciekiniera i złożenia jego krwi w ofierze dla Księżyca.
Auberon jako pierwszy zaczął szerzyć wiarę w Krwawy Księżyc - jego rodzina już bowiem wyznawała tę wiarę, ale czekali na Wybrańca, którym, jak głosi legenda, jest właśnie mój fanatyczny wróż. Wyjaśniwszy już pokrótce na czym polega wiara w Krwawy Księżyc, przechodzę do właściwej części poszukiwań. Mianowicie, szukam wiernych. Przeszłych (trwających w wierze), teraźniejszych (trwających w wierze i nienawróconych) oraz przyszłych. Przyjmę naprawdę każdego, tak długo, jak postać rzeczywiście będzie w stanie przysięgnąć swe życie Księżycowi i trwać w tym postanowieniu. Zdradzę też, że niedługo ma się zrobić lekkie zamieszanie w kulcie i sprawy nabiorą tempa, także zapraszam gorąco! Obiecuję świrniętego Auberona i, już należącego do sekty, Wiedzącego Kena (to ten wyżej), który bardzo chętnie ponaucza nowych członków co i jak.

I, oczywiście, bardzo chętnie przyjmę przeciwników kultu. W końcu co to za wyzwanie bez przeszkód?

Chwała Księżycowi i niechaj jego krwisty blask zaleje świat!
Powrót do góry Go down
Amon'zack

Amon'zack


Liczba postów : 3
Join date : 06/02/2019

Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! EmptySro Lut 06, 2019 8:27 pm

Okej, to teraz me szukajki.

Rzemieślnika/Zaklinacza
Generalnie osoby która będzie w stanie tworzyć przedmioty, które Amon będzie w stanie sprzedawać różnym osobnikom z całej krainy. Zależy mi nieco bardziej na zaklinaczu i fajnie by było, gdyby też był obywatelem Kopca, ale to są rzeczy w których możemy się dogadać. Rasa czy wiek dowolne

Dzielnego wojownika
Przyjaciel z dzieciństwa, poszukujący przygód; dzielny rycerz którego losy splotły się z Amonem; a może najemnik bez skrupułów, któremu zależy tylko na zapłacie w różnych dobrach wymiennych? Wszystko co chcesz, wymaganie tylko jedno. Umie walczyć i zechce wyruszyć z Amonem jako osobista ochrona przed niebezpieczeństwami podróży.

Stałych klientów
Każdego, kto chce się u Amona stale zaopatrywać w oferowane przez niego przedmioty, tudzież wymieniać się z nim na własne

Kupców
Osobniki które wcześniej od Amona wpadły na pomysł wymiany handlowej, a może i zostały przez niego zainspirowane, teraz chętne wejść w spółkę i rozwinąć ekonomię w każdej z Pór Roku. Razem załóżmy pierwszą gildię kupiecką w historii lasu.

Mistrza
Osoby, która niegdyś nauczyła go jak czarować tak, by wszystkich oczarować i zaczarować, żeby byli gotowi słuchać się jego słów.

Przyjaciół/wrogów/ludzi z przeszłości
Osobniki z przeszłości Amona, z którymi mógł mieć kontakt. Generalnie każdego chętnego na relkę

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukiwania! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwania!   Poszukiwania! Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dawno Dawno Temu :: Echo Gościńca-
Skocz do: